Poke-Paradise

Nowa strona o tematyce Pokemon zaprasza!


#1 2012-01-24 22:06:33

ShadoX

Nowy użytkownik

Punktów :   

Wycieczka

Rano budząc się w moim domu miałem nadzieję, że w dzisiejszym dniu spotka mnie coś innego, niespodziewanego, wręcz niespotykanego. Zjadłem śniadanie, umyłem się, umyłem zęby, i zabrałem cały swój ekwipunek razem ze swoim pokemonem Murkrow'em wyruszyłem na Łąkę Hormeni szukając nowych przygód i może też nowych pokemonów. Szedłem utartą ścieżką przez łąkę, lecz po chwili wypuściłem swojego pokemona z pokeballa.
-Dobrze Murkrow ty rozglądaj się z góry ja będę patrzył po bokach, w razie czegokolwiek daj mi znać.-Oznajmiłem to mojemu pokemonowi, po czym dalej szedłem szukając pokemonów i czegokolwiek, co mogłem znaleźć na horyzoncie.

Offline

 

#2 2012-01-24 22:33:14

 Janitor

Cieć(Ja tu tylko sprzątam)

Punktów :   
Ulubiony Typ Pokemonów: Elektryczne
Ulubiony Pokemon: Electrivie

Re: Wycieczka

Jak na razie chodząc po łące ty i twój pokemon nic nie znajdowaliście, dzień się po woli kończył a wy nic nie znaleźliście, lecz jednak pojawiło się światełko w tunelu i twój pokemon znalazł pewien krąg kamieni wśród laki, nie wiadomo co to mogłoby być, ale w tej sytuacji zawsze to jakiś plus i szansa na znalezienia nowego pokemona. Gdy tylko Murkrow tam doleciał widział parę dziur w ziemi i kamienie ułożone w okół. widać, ze to było jakiegoś rodzaju gniazdo, lecz nikogo tam nie było. Opisz co robisz?, czy idziesz dalej?, przeglądasz dziury?, albo wymyśl inny rodzaj działania jaki zaraz zrobisz. Dzień się niebawem kończył, więc lepiej żebyś już zaczął się streszczać.

Offline

 

#3 2012-01-25 10:04:11

ShadoX

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Wycieczka

Chciałem zobaczyć co jest w tych dziurach byłem niemal pewny, ze coś, lub ktoś musiało się w nich skrywać, a jeśli nawet nie to zawsze coś może tutaj powrócić. Miałem nadzieję, ze coś tutaj może znaleźć, gdyby to były jakieś gniazda coś w nich z pewnością musiało by być, albo chociażby jakieś ślady po tym co miałem znaleźć.
-Murkrow Patrzy, czy jakiś pokemon nie powraca tutaj, jakby co poinformuj mnie o tym.-Rzekłem głośno do Murkrowa, mając nadzieję, że coś znajdę w końcu i zacznie się zabawa. Ciągle jednak myślałem, że mając pokemona latającego i wchodząc na teren, pokemońów kamiennych mogę mieć problemy z ich pokonaniem, ale tą sprawę zostawiam Murkrow'owi.

Offline

 

#4 2012-01-25 14:59:42

 Janitor

Cieć(Ja tu tylko sprzątam)

Punktów :   
Ulubiony Typ Pokemonów: Elektryczne
Ulubiony Pokemon: Electrivie

Re: Wycieczka

Gdy tylko zajrzałeś do dziury zobaczyłeś wielki korytarz, który rozciągał się po wszystkich dziurach i jeszcze dalej, nie wiadomo, gdzie on mógł prowadzić, ale coś dużego musiało to wydrążyć. pod ziemią jest i tak ciemno, ale mógłbyś użyć pokedexu jako latarki, może te poszukiwania opłacą się, jeśli chcesz znaleźć jakiegoś pokemona, albo możesz przejść dalej po łące szukając innych pokemonów, albo nawet przynajmniej iść dalej, póki słońce całkowicie zajdzie. Murkrow czekał nie wiedząc co robić, zarazem czekając na twoje rozkazy. W tunelu zmieścisz się spokojnie z Murkrowem. Decyzja jest twoja musisz się pośpieszyć, aby gdy będziesz z tunelu wychodzić jeszcze dotrzeć do domu i nie zgubić się na tej ogarniającej niemal większą część krainy. Pamiętaj o przewadze pokemonów kamiennych nad twoim Murkrowem.

Offline

 

#5 2012-01-25 16:00:32

ShadoX

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Wycieczka

Postanowiłem przejść do tych korytarzy rozglądając się za pokemonami, miałem nadzieję, że znajdę jakiegoś nowego pokemona. Jedyną obawą jest to czy Mój Murkrow da sobie z nim radę, naprawdę potrzebowaliśmy w "naszej drużynie" nowego zawodnika. Musiałem uważać na wszystkie przeciwności losu i zarazem rozglądać się za nowymi pokemonami. Murkrow był bardzo rozkojarzony, trochę zbytnio nie widział co jest w tych ciemnościach, musieliśmy uważać, aby nie natrafić na dużego pokemona kamiennego, który zpewnością by zgniótł nas, do tego nie wiedzieliśmy gdzie idziemy i to głównie wprawiało nas w dezinformacje. Trzymając pokedex od razu, gdyby jakiś pokemon by się pojawił musiałbym interweniować i przeanalizować, czy walka, w ogóle byłaby słusznym rozwiązaniem.

Offline

 

#6 2012-01-25 16:46:35

 Janitor

Cieć(Ja tu tylko sprzątam)

Punktów :   
Ulubiony Typ Pokemonów: Elektryczne
Ulubiony Pokemon: Electrivie

Re: Wycieczka

Po dłuższej chwili chodzenia w kolko, o czym przynajmniej nie wiedzieliście z rogu wychodzi Sandschrew, który jest niezbyt przyjaźnie nastawiony do was. Gdy tylko go zobaczyłeś zeskanowałeś go pokedexem.

http://cdn.bulbagarden.net/media/upload/e/e3/027.png
Sandschrew
Typ: Ziemny
Płeć Samica
Ataki Drapanie, Skrzywienie Obrony, Piaskowy Atak, Trujące żądło
Statystyki
Siła: 87
Wytrzymałość: 97
Szybkość : 52
Żywotność: 62

Sandschrew wyglądał trochę na rozgniewanego, co teraz zrobisz?, czy zawrócisz i zostawisz go w spokoju, czy zaatakujesz go Murkrowem, czy spróbójesz go podstępnie przekonać na swoją stronę, decyzja należy do ciebie...

Offline

 

#7 2012-01-25 19:34:21

ShadoX

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Wycieczka

-Murkrow zaatakuj Sandschrew'a dziobaniem, aż do chwili, aż zacznie kontratakować wtedy lataj w okół jego aby go zmylić.-Szybko rzekłem do Murkrowa, aby go zaatakował i po to, aby zdezorientować Sandschrew'a i aby złapać pierwszego pokemona, to by dużo dało w mojej przygodzie, jednak muszę wytrenować pokemony i znaleźć nowe, bo jak na razie o jakiejkolwiek odznace nie ma o czym mówić, chyba, ze o odznace z jakimś trenerem pokemonów insektów, gdyż Murkrow jest bardzo dobrze wytrenowany i wierzę, że dałby radę. Jednak Sandschrew jest przeciwieństwem Murkrowa i to daje mi większe szansę do złapanie różnych pokemonów, które po wytrenowaniu byłyby niesamowitą mini-armią, którą bym wygrywał w gym'ach.

Offline

 

#8 2012-01-25 22:05:05

 Janitor

Cieć(Ja tu tylko sprzątam)

Punktów :   
Ulubiony Typ Pokemonów: Elektryczne
Ulubiony Pokemon: Electrivie

Re: Wycieczka

Murkrow do tej pory nie miał zbytniego pola do popisu, lecz teraz, gdy nadążyła się okazja Murkrow naprawdę się wykazuje, swoją siłą i szybkością,. Jednak Sandschrew nie jest jedynie małym pokemonem, użył Skrzywienia obrony i przez to Murkrow ucierpiał przez dziobania, na dodatek zaatakował Murkrowa trującym żądłem. Widać było, że jeśli złapiesz Sandschrewa to będzie to naprawdę wyszkolony pokemon, którego warto było się wysilić i go złapać. Jeżeli dobrze do rozegrasz to Sandschrew razem z Murkrowem, będzie zgrana parą, która wygrasz nie jedna walkę. Jak na razie Murkrow wygrywa, lecz Sandschrew go zatruł przez co ma gwarantowane obrażenia, nawet jeśli go nie zaatakuje, ale to możemy sobie darować przez charakter tego pokemona.

Sandschrew: 69%
Murkrow: 86% (-8% - Trucizna)

Offline

 

#9 2012-01-25 22:26:32

ShadoX

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Wycieczka

-Murkrow zaatakuj go w brzuch to jedyna słaba strona jego ciała to miękkie podbrzusze.-Rzekłem do Murkrowa wiedząc, że sobie poradzi. Myślałem nadal nad tym co będę musiał z murkrowem poprawić, aby walka szła gładko i bez ustępstw. Musieliśmy zdecydowanie wyszkolić nowe ataki, które Murkrow zdecydowanie powinien opanować i przezwyciężyć wszystkich swoich przeciwników. Na przekór wszystkiego jednak Murkrow powinien nauczyć się nowych sztuczek, jest wysoce zdolny w szybkości i sile, a to daje mi duze szanse na wyuczenie się nowych ataków. Przede wszystkim musimy znaleźć pokemona, który byłby uosobieniem żywiołów, np. jakiś typ wodny, lub kamienny z kamienną skórą, czy coś w tym stylu, co by po prostu w pewnych momentach naprawdę by pomagało.

Offline

 

#10 2012-07-23 21:42:00

 Janitor

Cieć(Ja tu tylko sprzątam)

Punktów :   
Ulubiony Typ Pokemonów: Elektryczne
Ulubiony Pokemon: Electrivie

Re: Wycieczka

Murkrow, który cię posłuchał lecia szybko w sandschrew'a, lecz temu udało się uniknąć ataku, używając piaskowego ataku do odparcia twojego ataku, lecz skrzydłem twój pokemon zawadził o sandschrew'a i to go trochę zraniło, trucizna dalej się rozpraszała w twoim pokemonie i twój pokemon z rundy na runda miał coraz mniej sił i jak najprędzej chciał to szybko skończyć. Sandschrew szykował się do ataku drapania, na twojego pokemona, który bezczynnie siedział na ziemi, po nieudanym ataku i czekał na twoje szybkie decyzje. Musiałeś się pośpieszyć, bo sandschrew juz był kilka metrów od twojego pokemona i był już gotowy na zaatakowanie.

Sandschrew: 65%
Murkrow: 75% (-8% - Trucizna) - Jeszcze 3 Tury

Offline

 
Toplista-Gier Toplista gier PBF PBF - Toplista gier PBF Best PBF toplista pbfów TopLista Naj Stron ANIME I MANGINajlepsze strony o Anime i Mandze w necieToplista stron Anime&MangaNajleprze stronki o pokemon!!!TOP50 Gry

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.liga2009mro.pun.pl www.techniak.pun.pl www.parafia-izabelin.pun.pl www.tibiaworldots.pun.pl www.minecraftxd.pun.pl